Aktuality » Pokyny pro účastníky 2. turnusu. Odjezd a příjezd

Kliknutím zvětšíte

Místo předání dětí a místo odjezdu domů - Zblovice, okres Znojmo ( asi 800 m od tábora ). Foto z 1.7. příjezd dětí 1. turnus

Dobrý den,
srdečně zdravím všechny a děkuji za povzbudivé maily a pozdravy od řady z Vás v této neobvyklé době, moc si jich vážíme. První turnus včera zahájil úspěšně činnost, rodiče děti vzorně předali a táborový život se rozběhl. Řekli jsme si s kolegy, že přes řadu omezení a direktiv se pokusíme dětem udělat příjemných 14 dní tak jako léta před tím a Kovid určitě nesmí být dominantním tématem tábora. Na základě zkušeností z nástupu 1. turnusu a zásad stanovených KHS Brno ( informativně v příloze, provedeme převzetí a předání dětí takto:

15.7. 2020 - převzetí dětí
V době od 16.00 - 17.30 hod. v obci Zblovice na točně autobusů - viz mapka 
Převezmeme zdravotní posudek, Prohlášení rodičů , zavazadla naložíme na náš valník,  a cca po půl hodině budeme skupiny dětí odvádět do tábora. Tam proběhne rozřazení do oddílů, ubytování, zdravotní filtr a večeře.
Pozdější termín je s ohledem na nutnost přetržky mezi turnusy dle pokynů hygieny ( čas na desinfekci ubytovacích a společných prostor ), navíc řada z vás si nebude muset brát v práci volno.
Prosba:  Dítě by mělo jet na tábor bez jakýchkoliv příznaků a to nejen z pohledu koronaviru, ale i viróz a podobně ( nedávné zvracení, průjem, střevní potíže (, je lépe třeba 2 dny počkat a dítě přivézt později, než riskovat přenos virózy, která by nás potrápila.

29.7. 2020 - odvoz dětí
Ještě jednou díky prakticky všem za odvoz ze stejného místa. Čas odvozu 11.00 - 12.00 hod. je to s ohledem na večerní příjezd prvních účastníků dalšího běhu. Vím asi o třech dětech, jejichž rodiče mají problém se pro děti zastavit - tyto děti odvezeme do Brna osobním vozem. Prosím napište nám, zda to stále platí a my se s Vámi spojíme abychom doladili předání v Brně.

Přiznávám, že jste nám tímto ušetřili nějaké prostředky za dopravu a my je spotřebujeme za protiepidemiologická opatření, zvýšené prostředky na hospodářský personál ( problém sehnat nadšence do kuchyně za naše symbolické odměny ), zvýšené ceny potravinových vstupů atd. Navíc nám to umožní věnovat se hodiny před táborem desinfekci a úklidu nad běžnou míru.

Letos musíme být velmi obezřetní z pohledu jakýchkoliv příznaků a pochybností o zdravotním stavu, dle KHS je nutné při podezření je informovat a děti odeslat domů , popř. týká se i dospělých. Pokud není kontakt v době tábora na vás aktuální, prosíme o info při předání dětí.

Přeji Vám hezký den a nám všem úspěšný průběh tábora.Kliknutím zvětšíte     Kliknutím zvětšíte    
Partneři projektu: Párty stany, Prodej nářadí, Pokladní systémy, Kosmetika Mary Kay