Možnost pronájmu areálu

kuchyně horní jídelna vniřek malé chatky spodní jídelna - klubovna s krbem bazén menší ale náš pomocník valník 5x větší chatka vnitřek větších chatek vinárna - sklípek pro znalce fotbálek letní klubovna se 45 místy. jídelna spodní kuchyně Warning: imagecreatefromjpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 86 Warning: imagecreatefromjpeg(): 'photos/photos/' is not a valid JPEG file in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 86 Warning: imagesx() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 88 Warning: imagesy() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 90 Warning: Division by zero in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 102 Warning: imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 105 Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 107 Warning: imagejpeg() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 109 Warning: imagedestroy() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 111 Warning: imagedestroy() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/peksuvmlyn.cz/www/conf/functions.php on line 113 pohled na Peksák shora hlavní budovy shora

V letních měsících v době prázdnin, slouží areál většinou k provozu letních dětských táborů pořádaných našim Spolkem Peksův mlýn. V ostatních termínech, tj. část prázdnin, na jaře a na podzim je možné čas od času dohodnout jeho plný nebo částečný pronájem.

Ubytování: 29 chatek se čtyřmi lůžky ( vždy 2 nad sebou ), 7 větších chatek po dvou či třech válendách s možností el. topení,

              8 lůžek v hlavní budově - 2 pokoje ( 2 + 6 )

Sociální zařízení: teplé sprchy v budově, WC v budově, alternativně umývárky a suché WC v prostoru tábora

Kuchyně: plynové sporáky 2x, plynová stolička, 2x el. pánev, robot, kráječ, lednice

Zázemí: dvě jídelny cca pro 50 + 50 osob, jedna vybavena krbem, travnaté hřiště na fotbal, asfaltové i zpevněné hřiště  na volejbal či nohejbal, vnitř. i venk. stolní tenis, fotbálek, loďky, sportovní potřeby, bazén ( léto ), dále venkovní srub pro cca 40 osob s ohništěm a sklepní vinárna pro cca 30 osob.

Stravování: vlastní z vlastních zásob nebo je možno po dohodě zajistit v hostinci blízkých Zblovic                                               

Cena: orientačně viz níže , popř. dohodou

Vybavení areálu viz Fotogalerie, sekce Vybavení Peksova mlýna

Orientační ceny - závisí na konkrétních požadavcích zájemce od r. 2022:

obyčejné chatky - 200,- Kč/os/noc

větší chatky - 450,- Kč/chatku ( v případě topení + el. )

lůžka v budově - 350,-/ Kč/noc

( děti do 3 let zdarma )

sada povlečení, deka, polštář - 5O,- Kč, nebo vlastní

pronájem celého areálu ( chaty, kuchyně, jídelny, bazén atd. - 5 000,- Kč/den + spotřebovaná el. energie, vývoz odpadu a pod. ) Cena je s vlastním úklidem !

poznámka: dřevo na oheň si každý zajišťuje individuálně - v okolí je les :))

Partneři projektu: Párty stany, Prodej nářadí, Pokladní systémy, Kosmetika Mary Kay